MEXICKÝ NAHÁČ STANDART (VELKÝ)

MALINA

narozena: 8.8. 2018 Moskva/ Russian Kynological Federation

barva: játrová

Výstavy: V1, CAJC, KVM, BOB, BOS, BOJ

Uchovněna: 14.4.2020

Malina je typická osobnost mexičana. Důstojná, rezervovaná, nebojácná, vynikající a neúplatný hlídač! Kromě toho, že je odhodlaná nasadit za svojí smečku život v každé vteřině, je to také velmi jemný a něžný tvor…miluje a s láskou pečuje o vše živé a malinké ve své rodině..miminka, koťátka, morčátka.

Přesto že není tak přítulná a bezprostření jako naše peruánka, také semnou pracuje jako canisterapeutický pes, jen to prostě bere po svém, jako zodpovědný voják, jehož povinností je splnění mise na 1! 🙂

Ze sportu se věnuje hoopers, baví jí trénink na překážkách, je velmi precizní, nikdy neudělá chybu a umí na sebe být patřičně hrdá :-)!

A také ráda plave s naší flatičkou….:-)

Malina

MEXICKÝ NAHÁČ STANDART (VELKÝ)

UNA JAUKHARIIA

JULIE

narozena: 16.6.2019 Pskov/ Russian Kynological Federation

barva: bronzová

Výstavy:

Uchovněna:

Julinka byla do svého 1 roku těžce hyperaktivní případ :-D!!!…nezažít to, na vlastní kůži, nikdy bych nevěřila, že tohle dokáže plemeno mexického naháče…temperamentem něco mezi antilopou a hopsakoulí.

Po završení prvního roku, je to jako mávnutím proutku úžasná vyklidněná, vyrovnaná, nebojácná a mazlivá holčička. Umí si ohlídat svojí smečku, ale není to takový zarputilec k cizincům, jako Malina :-)! Je naprosto nekonfliktní vůči psům i lidem. Nemá absolutně žádný problém s novými věcmi, místy, zážitky…ať přijedeme kamkoliv, všude se cítí v pohodě. Temperament má pořád aktivnější, než ostatní ve smečce, ale už s ním umí pracovat. Má vynikající poslušnost…a to vlastní zásluhou, prostě jí to baví :-)! Pomalu začínáme s agility, coursingem a dogscoteringem(zápřah v koloběžce) to jsou aktivity pro ní stvořené.

Julinka 15 měsíců